Партнери

Платинові

Золоті

Срібні

Навчальні центри

Підтримка клінік

Чому варто стати партнером конгресу?

UAPerio 2021 це ідеальне місце для того щоб зустріти понад 1000 вузькопрофільних експертів, що працюють в галузі консервативної та хірургічної пародонтології, імплантації, кісткової та м’якотканинної реабілітації, а також міждисциплінарної реабілітації комплексних пацієнтів. Партнери Конгресу мають можливість 3-денної взаємодії з учасниками конгресу.

 

 

Завантажити пропозицію

FAQ Partners

Хто може приймати участь у виставці?

FAQ Partners

Для компаній, які надають послуги та реалізують продукцію в галузі пародонтології та імплантології, а також суміжних спеціальностей, участь у Конгресі UAPerio 2021 є обов’язковою. Це подія високої значимості, яка приваблює велику кількість фахівців із стоматології, медицини та науки.

UAPerio 2021 залучає спеціалістів з кожного етапу пародонтального лікування, а також видатних науковців та дослідників. Незалежно від профілю компанії, Ви зможете зустріти учасників, для яких Ваші пропозиції, досвід та послуги будуть корисними.

Майстер-класи

Для Платинових та Золотих спонсорів доступно 10 майданчиків для проведення майстер-класів 25 червня 2020 року в рамках Конгресу. Всю інформацію, що стосується майстер-класів, а саме ім’я лектора, тема майстер-класу, опис програми потрібно надати не пізніше 1 вересня 2020 року.

 

  • Партнери відповідають за запрошеня спікера, добирання та проживання,  а також забезпечення необхідних матеріалів для проведення майстер-класу, та набір учасників.
  • Максимальна кількість учасників майстер-класу – 20.
  • Участь у майстер-класі можлива лише при реєстрації на Конгрес UAPerio 2021.
  • UAP просуватиме майстер-класи за допомогою програми та веб-сайту Конгресу, а також соціальних мереж, електронних розсилок та сповіщень в додатку події.
FAQ Partners