Контакти

Відповідальні особи

Голова оргкомітету

Contact Image

Мирослав Солонько

myroslav.solonko@uaperio.org +380972233443

Координатор події

Contact Image

Оксана Олешек

congress2020@uaperio.org +380970977371

Часті запитання

Чи можна взяти участь лише в одному дні?
Участь можлива лише в повній програмі Конгресу 8-10 квітня 2021 року. Програма сформована таким чином, що лікар стоматолог кожної спеціалізації знайде для себе багато цікавих сесій та доповідей.
Як можна оплатити участь в конгресі?
Оплатити участь можна банківською карткою на сайті після реєстрації. Або ми надішлемо вам реквізити на електронну адресу і ви можете оплатити в касах банку, через приват24 або в терміналах самообслуговування. Також можна отримати рахунок у разі оплати участі від клініки.
Від чого залежить вартість участі?
Вартість участі залежить від обраного вами типу квитка. All Access - включає доступ до всіх трьох залів Конгресу і буде цікавий для пародонтологів, імплантологів та хірургів. Квиток типу Limit Access включає доступ лише до міждисциплінарного та інтерактивного залів і буде цікавим для суміжних спеціалістів - ортодонтів, терапевтів, гігієністів, ортопедів, ендодонтистів. Для членів Української Академії Пародонтології, а також студентів та інтернів вартість участі буде меншою.
Що входить у вартість участі?
У вартість квитка включено доповіді відповідно до обраного вами типу квитка, каво перерви та обідні перерви під час основних двох днів конгресу 9-10 квітня 2021 року, а також пакет учасника з інформаційними матеріалами. Додатково оплачується вечірка, проживання та участь у майстер-класах.
Якою мовою будуть доповіді і чи буде переклад?
В основному та міждисциплінарному залах мова доповідей англійська з синхронним перекладом на українську та російську. В інтерактивному доповіді будуть українською та англійською.
Політика скасування та повернення коштів
Запити щодо скасування участі та повернення коштів приймаються за номером телефону +38 097 22 33 443 або шляхом надсилання електронного листа за адресою congress2020@uaperio.org Терміни скасування та сума повернення: до 20 лютого - 90% від вартості квитка; до 15 березня - 50% від вартості квитка; після 15 березня - кошти не повертаються.

Оргкомітет

Тамара Волінська

Оксана Шекера

Христина Рижук

Юрій Обухівський

Орест Штука

Олена Дихал

Адріана Бариляк

Оксана Олешек

Богдан Солонько

Марта Гаранджа

Каріна Тритяченко

Руслан Притков

Маріана Остафійчук

Віорел Радукан

Юрій Гуцалюк

Тетяна Островерх

Віталій Пчельник

Юлія Красовська

Інна Колотенко

Андрій Ріпа