Про конгрес

Оргкомітет

image

Протягом трьох років свого існування, Українська Академія Пародонтології стала динамічною, активною та авторитетною організацією, яка розвиває пародонтологію в Україні. Разом з Вами, ми створили Академію з мрією про те, щоб пародонтологія в нашій державі зайняла своє достойне місце серед стоматологічних дисциплін.

Більш того, щоб вона стала базою та основою всього стоматологічного лікування, адже зі здоров’я тканин пародонту починається здоров’я порожнини рота. І ми з гордістю можемо сказати, що ми впевнено рухаємось до своєї мети. Про періо тепер говорять всі. Збереження зубів стало пріоритетом не лише серед величезної кількості лікарів, але також і серед пацієнтів.

І зараз прийшов момент зробити наступний великий стрибок у розвитку пародонтології в Україні. І цей стрибок - це організація потужного та масштабного міжнародного пародонтологічного конгресу в Києві. Науковий комітет конгресу очолюють легендарні особистості - проф. Ніклаус Ланг та проф. Маріано Санц, і саме вони сформували для Вас наукову програму та вибрали найкращих лекторів.

Перший Міжнародний конгрес Української Академії Пародонтології - це понад 30 спікерів зі світовим іменем, 1000+ учасників, три паралельні сесії, 10 майстер-класів, потужна виставка, стендові доповіді, нові формати презентацій клінічних випадків, та, звичайно, незабутня вечірка.

Скажемо навіть більше - цей конгрес ми будемо проводити на регулярній основі і в майбутньому, і ми впевнені, що він стане однією з ключових подій в галузі пародонтології у Східній Європі. Разом з Вами ми точно це зробимо.

Ми запрошуємо Вас в Київ, весною 2023 року, щоб стати частинкою історії розвитку пародонтології в Україні.

Мирослав Солонько

Голова конгресу UAPerio 2023
 • Спеціаліст з пародонтології та імплантології сертифікований EFP
 • Cтипендіат програми ІТІ Scholarship, університет Гонконгу (Гонконг, Китай)
 • Директор ITI Study Club-Lviv
 • Співзасновник та президент ГО «Українська Академія Пародонтології»

Науковий комітет

name of man

Професор Маріано Санц

Іспанія, Університет Комплютенс, Мадрид
 • Професор
 • Завідувач кафедри пародонтології
 • Спеціалізація з пародонтології University of California in Los Angeles (1987)
 • Голова дослідницької групи ETEP
 • Член виконавчого комітету Європейської Федерації Пародонтології (EFP)
 • Колишній президент та генеральний секретар EFP
 • Президент Osteology Foundation
Дорогі друзі та колеги!

Міжнародний конгрес Української Академії Пародонтології (UAPerio 2023) відбудеться весною 2023 року в місті Київ. Даний конгрес збере провідних світових доповідачів, щоб обговорити сучасні підходи в галузі пародонтології та імплантології. Впродовж трьох днів, завдяки комбінації із майстер-класів, лекцій, інтерактивної та мультидисциплінарної сесій, Ви зможете знайти освітні можливості будуть для усіх потреб та рівня експертизи. Більше того, конгрес запропонує унікальні можливості для нетворкінгу та наукового обміну серед професіоналів з багатьох різних країн.

Мені дуже приємно розділяти відповідальність та очолювати науковий комітет разом із професором Ніклаусом Лангом та Мироном Угрином, і ми переконані, що під керівницвтом Мирослава Солонька як Голови конгресу та Української академії пародонтології, дана подія буде організована на найвищому рівні.

Я заохочую всіх Вас забронювати місце в своєму розкладі та відвідати Міжнародний конгрес Української Академії Пародонтології у Києві.

З найкращими побажаннями

name of man

Професор Ніклаус Ланг

Швейцарія, Бернський Університет, Берн
 • Професор
 • Master of Science з пародонтології, University of Michigan, Ann Arbor
 • Почесний професор University of Bern
 • Колишній президента ITI (International Team of Implantology) та Швейцарської Спільноти Пародонтології (SSP)
Дорогі колеги та друзі пародонтології!

Українська Академія Пародонтології є відносно молодою організацією, що має великі сподівання та амбіції покращити розвиток спеціальності в Україні. Цей конгрес є спробою поширення актуальних концепцій клінічної пародонтології. Організатори та науковий комітет обрали дуже цікавий та ефективний формат. Окрім звичних основних лекцій, міжнародні лектори представлять мультидисциплінарні сесії. Матимуть змогу висловити свою точку зору щодо міждисциплінарних випадків й українські колеги. Такий формат гарантує не лише високу якість конгресу, але й його клінічну актуальність. Усі місцеві спеціалісти повинні зустрітись під час конгресу!

Разом із професором Маріано Санцом із Університету Комплютенс в Мадриді, я маю честь допомагати в організації, промоції та рекомендації даної події в професійному середовищі. Протягом останнього десятиліття я мав змогу спостерігати за розвитком молодих українських спеціалістів і відчуваю, що Україна буде на мапі найкращих та активних профільних спільнот Європи. Отже, очевидно, що ніхто не повинен втрачати можливість відвідати цей конгрес високого калібру.

Сподіваюсь зустріти Вас у Києві весною 2023 року.

Ніклаус Ланг. Професор-емерит Бернського університету, Швейцарія
name of man

Мирон Угрин

Приватна практика, Україна
 • Президент Національної Спілки Стоматологів України
 • Почесний президент Асоціації імплантологів України
 • Паст­-президент Асоціації приватно­ практикуючих лікарів­-стоматологів України
 • Почесний член Асоціації імплантологів Польщі
 • Засновник Благодійного фонду Мирона Угрина допомоги дітям з природженою відсутністю зубів, онкологічним пацієнтам та пацієнтам похилого віку
 • Організатор міжнародних Східноєвропейських конференцій з проблем стоматологічної імплантації
 • Головний редактор міжнародного журналу “Пародонтологія та відновна стоматологія” в Україні.
Шановні колеги!

Ми всі в очікуванні грандіозної події для стоматології України – проведення першого Міжнародного конгресу UAPerio 2023!

Організатором цієї визначної події є Українська Академія Пародонтології, яка стала на сьогодні обличчям та локомотивом сучасного етапу розвитку пародонтології в Україні. Науковий комітет конгресу очолили почесний професор Бернського університету Ніклаус Ланг (Швейцарія) та професор Мадридського університету Маріано Санс (Іспанія) які є не тільки беззаперечними світовими лідерами в пародонтології та відомими науковцями, але і друзями України, які надзвичайно багато роблять для розвитку цієї галузі в Україні!

Від імені співголови наукового комітету конгресу, Національної спілки стоматологів України та Асоціації імплантологів України, які завжди активно підтримують розвиток пародонтології в Україні, запрошую всіх стоматологів прийняти участь в цьому непересічному конгресі та збагатити свої знання в галузі пародонтології - фундаменті для розвитку всіх напрямків стоматології!

Впевнений, що це буде знакова для України подія, яка буде розвиватись як одна з головних стоматологічних подій у Східній Європі.

З великою повагою, співголова наукового комітету конгресу, президент НССУ Мирон Угрин

Члени комітету

Давід Еррера

Ігнасіо Санц Санчез

Маріано Санц

Консепсьйон Мартін Альваро

Хуан Бланко

Ізабель Рамос

Лука де Ставола

Ріно Бурхардт

Ігнасіо Санц Мартін

Фабіо Віньйолетті

Філіппо Граціані

Ліор Шапіра

Ніклаус Ланг

Альпдоган Кантарчі

Массімо де Санктіс

Йон Сабалегі

Софія Арока

Олівер Каркуак

Вінсент Фемер

Альгірдас Пуйшис

Дарко Божич

Хав'єр Санц Еспоррін

Венцеслав Станков

Джинні Суван

Сільвія Ролдан

Стефан Ренверт

Ханнес Вахтель

Йен Чаппл

Андрій Половінщиков

Василь Каращук

Андрій Піголєв

Олег Кулигін

За підтримки Ukrainian Academy of Periodontology

Українська Академія Пародонтології - це громадська організація, яка була створена з метою розвитку пародонтології в Україні та приведення її до найвищих світових стандартів. Академія створена ентузіастами своєї справи, провідними лікарями-практиками, науковцями та лідерами галузі в Україні, і на сьогодні це потужна структура, яка налічує понад 600 членів. Протягом трьох років з дня заснування, ГО “УАП” стала організатором

Понад 100 навчальних подій - конференцій, лекцій та майстер-класів, три роки поспіль проводила “День Здорових Ясен”, випустила інформаційні буклети для пацієнтів та графічні альбоми для мотивації, розробила безкоштовний онлайн-інструмент для проведення пародонтального скринінг-тесту, організувала кілька навчальних поїздок на провідні пародонтологічні події в світі, стала асоційованим членом Міжнародної академії Пародонтології, та, головне - здобула потужну підтримку та авторитет серед української стоматологічної спільноти.

logo

Локація

Адреса:

Столичне шосе, 103, Київ, 03131
Показати на карті

UAPerio 2023 проходитиме в одному з найбільших конференц-холів Києва Ramada Encore Kyiv – бездоганний варіант.
Правий берег Дніпра, близьке розташування до центру міста та аеропорту “Бориспіль”, 20-ти поверхова будівля і зручні готельні апартаменти зроблять ваше перебування на конгресі незабутнім.
Мультифункціональний майданчик, де проходитимуть лекції та майстер – класи, оснащений найновішою технікою та може бути адаптований під події різного формату.

 

promocode UAPerio 2023

Про місто

Загальна інформація

UAPerio 2021 проходитиме в найславетнішому історичному місті України - Києві. Ще задовго до створення України, мешканці міста вже крокували зеленими пагорбами вгору та вниз, відпочиваючи на Дніпрі та гуляючи Хрещатиком - тоді струмок, тепер головний проспект. Звідси східнослов’янська цивілізація поширилася аж до Аляски.

Для когось Київ - каштанова столиця або місто музеїв. Хтось асоціює його з київським тортом, Хрещатиком чи містичною Лисою горою. Київ для кожного різний, але всі ми знаходимо в ньому щось близьке.
image

Що відвідати

Столиця України багатогранна і контрастна, досконало поєднує в собі історичний центр Правого берега та сучасну архітектуру Лівобережжя. Історія Києва налічує понад 1500 років та наповнена різноманітними подіями, що відіграли вагому роль у формуванні багатьох держав світу. Саме тому Київ - осередок архітектурних пам'яток різних епох.

Тут кожен знайде для себе заняття у вільний час. Можна пройтися визначними місцями, відвідати різного роду екскурсії, влаштувати активний відпочинок, насолодитися українською кухнею або просто посидіти в затишній кав’ярні, милуючись містом. В будь-якому разі у вас залишаться незабутні спогади про місто, незалежно від вибору. https://www.lonelyplanet.com/ukraine/kyiv
image

Готелі

Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska ****

Сайт готелю

 

вул. Велика Васильківська 55
Відстань до місця проведення конгресу – 17 км

image

ibis Kiev City Center ***

Сайт готелю

 

Бульвар Т. Шевченка, 25
Відстань до місця проведення конгресу – 18 км

 

image

Opera Hotel *****

Сайт готелю 

 

вул. Богдана Хмельницького, 53

Відстань до місця проведення конгресу – 18 км

 

image

ALFAVITO Hotel ****

Сайт готелю.

 

вул. Передславинська, 53 Д
Відстань до місця проведення конгресу – 18 км

image

Number 21 by DBI***

Сайт готелю.

 

вул. сагайдачного, 21
Відстань до місця проведення конгресу – 18 км

image

Мова конгресу

Офіційні мови конгресу - англійська та українська.

Усі пленарні презентації та міждисциплінарні симпозіуми проводяться англійською мовою з синхронним перекладом на українську та російську мови. Окремі презентації міждисциплінарного симпозіуму, а також інтерактивної сесії, можуть проводитись українською мовою.